CONRAD PRO 900 YER ALTI GÖRÜNTÜLEME 2.EL

Paylaş :

CONRAD PRO 900 YER ALTI GÖRÜNTÜLEME 2.EL

2.EL CONRAD PRO 900 YER ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ GARANTİSİ DEVAM ETMEKDE 

ÜRÜNÜMÜZ 2.EL OLUP 1 YIL GARANTİLİDİR.

RESİMLERİ BİREBİR KENDİNE AİTTİR.

HER TÜRLÜ DEDEKTÖR TAKAS TEKLİFİ DEĞERLENDİRİLİR.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Azami ölçüm Derinliği : 15 m

conrad-pro900

 

 

PAKET İÇERİĞİNDE ANDROID TABLET veya WINDOWS BİLGİSAYAR YOKTUR. 

 

İletişim Gerilimi : 12 V

Toplam Ölçü: 180 x 250 x 55 mmAğırlık : 3000 g128 Mhz işlemci1024 MB hafıza64 x 128 piksel çözünürlükKablosuz kompakt tasarımlı ana üniteEş zamanlı grafik aktarımı16 adet hafızaya kayıt fonksiyonuOtomatik ve manuel arama seçimiIşık ve kontrast ayarıEş zamanlı grafik sistemiManyetometre

CE Kalite Politikalarına Uygunluk Belgesine SahipConrad PRO 900, Sınıfındaki diğer cihazlara kıyasla 2 kat daha iyi bir çözüme sahip olan profesyonel ürün. Kompakt tasarımı sayesinde tüm arazi ortamlarında kullanıma uygundur. 

 

Conrad PRO 900, Hedef bölgedeki düzensizlikleri tespit edebilen EM Sistemi yöntemini esas almaktadır. Böylece cihaz çok faklı yapıları tanımlayabilmektedir. Bunlar arasında tabaka oluşumu, yer altı su seviyesi ve mezar odaları gibi doğal oluşumları veya borular, depolar, sandıklar ve benzeri objeleri vs. gibi algılayabilmektedir.Mikro işlemci tarafından kumanda edilen sistem sayesinde zemin hizalaması, derinlik ölçümleri ve bilgi kayıtları otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Değerlendirme ise rahatça bilgisayarda yapılabilmektedir. Burada taranan saha üç boyutlu bir grafik sayesinde analiz edilebilmektedir.

Bu ürün alışagelmiş grafik gösterimlerinin yanı sıra gömülü objeleri hemen algılayabilen canlı grafik sistemi de mevcuttur.

 
pro9002grafik3grafik4grafik5  

 

 CONRAD GÖRÜNTÜLÜ SİSTEMLER ŞİMDİ TABLET PC LERDE!

 

 

tablet x3     tablet resim 

 

 

 

Not: Yukarıdaki bilgi ve açıklamalar üretici firma verileridir. Özellikler
TEKNİK ÖZELLİKLER